KURUMSAL

GAZİANTEP'İN LİDER GAYRİMENKUL GELİŞTİRİCİSİ

BİZ BÜYÜK BİR EKİBİZ

Gaziantep'in önde gelen gayrimenkul geliştiricisiyiz ve ikonik gelişmelerimizle Türkiye'nin batısında ve daha geniş olarak Güneydoğu Anadolu bölgesinde en çok tanınanlardan biriyiz.

VİZYON VE MİSYONUMUZ

Misyonumuz: Her insanın ortak gayesi "Mutluluk". Mutluluk ve Huzur dolu yuvaların inşaası bize Misyon konusunda hedef belirleyici oldu ve "Mutlu İnsanlara, Mutlu Yuvalar İnşa etmek" için var gücümüzle çalışıyoruz.
Vizyonumuz: Çağa ayak uyduran bir bilinç ile teknolojik gelişmeleri zamanın ötesine yayan AR-GE sistemimiz ile "Zamanın Ötesinde bir Mimarlık Anlayışı" bizi yansıtan gerçek değerimiz oldu.

KISACA BİZ

Yılların bize kattığı eşsiz deneyimle bu uzun zaman yolculuğumuzda, Gaziantep'te sektörün "lokomotifi olarak" İnşaat sektöründe büyüyüp kök saldık. Geçmişten geleceğe attığımız her adımda müşteri portföyümüze hep mutlu insanlar kattık. Bizi tercih eden herkese "Zamanın Ötesinde bir Mimarlık Anlayışı" Vizyonumuz ile mutluluk katarak ve onların mutluluklarıyla güçlenip, büyüyerek mutluluğu birlikte paylaştık. Bu zamana kadar imzamızı attığımız her projede, A dan Z ye her detay "İbrahim Özdemir Yapı İnşaat" ailesinde yer alan herkesin sorumluluk anlayışı ile gerçekleşti. Detaylar her zaman önemliydi. Tüm projelerimizde Konforu, estetiği, sağlamlığı, modernliği güncel standartların ötesinde yansıttık. Hep bu anlayış ve özveri ile yolumuz daha çok uzun. Bizi bu yolculukta tercih eden kimseyi kaybetmemek ve bize katılmak isteyen herkese "HAKKIMIZDA" metninin sadece bir metinden ibaret olmadığını, her kelimede samimiyet ve doğruluğumuzu gösterebilmek adına heyecanımız hep ilk gün ki gibi. "İbrahim Özdemir"

GİZLİLİK

Bu sitede yer alan görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Site içerisindeki bilgilerin bir kısmı doğrudan, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak İbrahim Özdemir Yapı İnşaat tarafından yayımlanmakta olup, telif hakkı ve diğer her türlü hakkı İbrahim Özdemir Yapı İnşaat'a aittir. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, İbrahim Özdemir Yapı İnşaat web sitesinde yayınlanan animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz. Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.

TOP
Sohbete Başlayın
Yardım istiyorum
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?